logo

PLISY

plisy 


Plisy to jedna z ciekawszych propozycji w systemach przeciwsłonecznych pod względem funkcjonalności. Mogą posiadać prawie dowolne kształty: prostokąt, trójkąt, trapez czy fragment okręgu. Ich konstrukcja pozwala na pracę w dowolnie nachylonej płaszczyźnie, od pionowej do horyzontalnej.

Bogata oferta tkanin spełni każde oczekiwania pod kątem zarówno dekoracyjności jak i stopnia zaciemnienia. Wyznając zasadę, że nie ma rzeczy niemożliwych - podejmiemy się doboru do Państwa oczekiwań. Nie tylko zaproponujemy wybór kształtu, lecz także pomożemy w doborze odpowiedniego koloru czy odcienia do Państwa upodobań.

Możliwe warianty:
- standard,
- dachowa,
- trójkąt,
- trapez,
- prostokąt,
- prostokąt i trójkąt,
- półokrąg,
- wolnowisząca.

Szukając możliwości i pomysłów w kwestii zasłon okiennych warto zdecydować się na plisy. Kupując plisy możecie być Państwo spokojni i nie martwić się problemami z wyborem - plisy warszawa gwarantują kompleksową obsługę i pomoc dotyczącą wyboru zarówno kształtu jak i koloru. Plisy pasują praktycznie do każdego pomieszczenia, jeśli wybierzecie Państwo plisy warszawa Ursynów, Bemowo, czy Mokotów każde z pomieszczeń zyska nowe oblicze. To idealne rozwiązanie dla okien wystawionych na zbyt mocne działanie promieni słonecznych- dodatkowo- oprócz funkcji ochronnej to piękne dopełnienie całości wystroju wnętrza. Plisy Ursynów, Ursus, Bielany i Żoliborz to połączenie klasycznego wyglądu z nowoczesnym kształtem. Nasze plisy Warszawa Wola i Wilanów służą już z powodzeniem w wielu pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych, mogą być również z powodzeniem używane przy witrynach sklepowych - jako estetyczna zasłona po zamknięciu sklepu. To idealne rozwiązanie dla firm i zakładów produkcyjnych - ich prosta obsługa i funkcjonalność sprawdza się w każdym typie pomieszczeń. Plisy warszawa wola są produkowane z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących trwałość i bezpieczeństwo. Szeroka gama barw - od głębokich kolorów po delikatne odcienie umożliwia dobranie plis do każdego wnętrza.

Plisy Warszawa Bemowo, Mokotów, Ursynów, Ursus, Bielany, Żoliborz, Wola, Wilanów

KOSTE Plisy Warszawa Bemowo, Wola, Mokotów, Ursynów, Ursus, Żoliborz, Wilanów, Bielany, Pruszków.

Zawsze Tanio i Solidnie!