logo

REWOLUCJE OKIENNE – Koste to wieloletnia tradycja prężnie funkcjonującej firmy w branży dekoracji okiennych na terenie Warszawy i okolic. Firma swoją działalność gospodarczą rozpoczęła w 2000 roku.

Zajmujemy się produkcją, sprzedażą oraz montażem wszelkich dekoracji okiennych. Objęcie ofertą tak dużego obszaru ułatwia nam dobre umiejscowienie lokalizacyjne biura. Połączenie pasji z doświadczeniem zezwala nam na zapewnienie Państwu profesjonalnego doradztwa zarówno w zakresie wyboru rodzaju dekoracji, jak i materiałów odzwierciedlających specyfikę wnętrz. Z przyjemnością dostarczamy produkty wysokiej jakości. Naszym priorytetem jest obustronna satysfakcja.

Zapewniamy konkurencyjne ceny, gwarancję jakości oraz szybkie terminy realizacji. Nasze produkty obejmuje 12-miesięczna gwarancja. Ponadto wycena i pomiary są bezpłatne. Szeroki wybór materiałów pozwala nam trafić w gusta każdego klienta. Zapraszamy do współpracy.

"Rewolucje Okienne - ekspresja smaku w każdym domu"

 
pic4 

 

BEMOWO

ul. Szobera 5
biuro: 22 868 52 58
kom.: 530 303 304
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

LOKALIZACJA

Firma KOSTE posiada biuro w Warszawie. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, firma oferuje swoje usługi nie tylko w całej Warszawie, ale również poza jej granicami. Usytułowanie biura pozwala na szybkie i terminowe realizacje zamówień klientów. Zapraszamy do współpracy.